fbpx

Darmowa konsultacja - 15 min

Jako specjalista marketingu internetowego oferuję Ci moje usługi w postaci merytorycznej i bezpłatnej konsultacji, która pozwoli na odkrycie ukrytego potencjału marketingowego Twojej firmy. Jak wynika z mojego doświadczenia, ponad 95% przedsiębiorców nie wykorzystuje w pełni możliwości, jakie daje marketing.

Umów się na spotkanie i ustalmy co możemy wspólnie zrobić.

Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać, aby skonsultować wstępnie tematy:

  • Google Ads
  • Google Analytics 4
  • Microsoft Advertising (Bing Ads)
  • E-commerce

Konsultacje odbywają się:

  • online przy użyciu Google Meets, Zoom
  • telefonicznie

Umów się ze mną na dogodny dla Ciebie termin, a uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania od specjalisty z dużym doświadczeniem na rynku.

Umów się na bezpłatną konsultację » 

Reguły darmowej konsultacji

Konkretne 15 minut

Podczas naszej rozmowy nie będę próbował Ci niczego wcisnąć na siłę. Rozmawiamy tylko o Twojej firmie i omawiamy, jakie działania marketingowe będą dla niej korzystne. Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wystarczy, że o nią poprosisz.

Dogodny termin i forma kontaktu

Umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie i formie, najlepiej online przez aplikacje Google Meet, Zoom, Skype lub telefonicznie.

Dla kogo?

Jako przedsiębiorca dla przedsiębiorcy oferuję merytoryczne konsultacje! Jako właściciel firmy mam takie samo podejście do marketingu jak Ty i chcę pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu.

Porozmawiajmy o współpracy

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu i porozmawiajmy o Twoim biznesie.